Ervaren logistiek medewerker

Ben jij een ervaren logistiek medewerker? Vind jij het leuk centraal in het operationele proces te staan? Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging waarbij jij jouw logistieke ervaring en kennis kunt inzetten? Dan is dit een mooie kans!

Wat ga je doen?

Als (ervaren) logistiek medewerker ben je in deze afwisselende baan een belangrijke schakel binnen het logistieke- en orderverwerkingsproces. Samen met je collega’s zorg jij ervoor dat de in- en uitgaande goederenstroom efficiënt wordt afgehandeld. Je zorgt ervoor dat de goederen gelost, gecontroleerd, ingeboekt en correct opgeslagen worden. Tevens ga je aan de slag met het verzamelen van orders, maak je deze verzendklaar en help je de chauffeur met het laden van zijn wagen. Daarnaast verwerk je de retouren en zorg je voor een geordend en toonbaar magazijn. Mede door jou verlopen alle werkzaamheden op de vloer veilig, snel en soepel.

Je ondersteunt de teamleider van de locatie waar je werkt bij de uitvoering van de operationele taken. Bij afwezigheid van de teamleider neem je een deel van zijn/haar coördinerende werkzaamheden over en ben je het aanspreekpunt voor collega’s.

Wie ben je?

Je bent positief ingesteld en hebt een proactieve en flexibele werkhouding. Weet van aanpakken en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent fysiek sterk en in goede conditie. Je bent organisatorisch sterk en zoekt naar oplossingen. Je bent klant- en resultaatgericht en je ziet samenwerken als een kans om resultaten te behalen.

Wat bieden wij jou?

 • Een baan met afwisselende werkzaamheden;
 • Een salaris dat past bij jouw verantwoordelijkheden;
 • Een prettige en informele werksfeer met leuke collega’s;
 • Aandacht voor jou en jouw persoonlijke ontwikkeling;
 • Pensioen;
 • Personeelskorting

Wat breng je mee?

 • MBO werk- en denkniveau;
 • Ervaring als logistiek medewerker en graag wil doorgroeien naar teamleider;
 • Heftruckcertificaat is een pré;
 • Zelfstandigheid, teamspirit en een energieke werkhouding;
 • Je organisatietalent en oplossingsgerichtheid;
 • Je bent flexibel- en stressbestendig;
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal.

Onze organisatie

ThysToys B.V. is een (online) Retail organisatie in o.a. speelgoed en vrijetijdsartikelen en is gevestigd in Woerden. De mix van klein- en groot (buiten) speelgoed maakt de collectie uitgebreid. Naast ons kantoor en winkelmagazijn is tevens onze showtuin in buiten speelgoed gevestigd. De grootste van het land. ThysToys B.V. beschikt over een “no nonsens” cultuur en we werken met een team van enthousiaste en gedreven mensen, die net dat stapje extra zetten voor onze klant en voor elkaar als dat nodig is.

Interesse?

Ben jij na het lezen van deze vacature enthousiast geworden en zie jij het als een uitdaging om het team ThysToys te komen versterken? Wacht dan niet en solliciteer! Stuur jouw cv en motivatie t.a.v. D. Kwakkenbos naar [email protected]. We zijn benieuwd naar jouw sollicitatie.

Acquisitie naar aanleiding van bovenstaande vacatures wordt niet op prijs gesteld.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zaterdag- en vakantiekracht logistiek medewerker

 Heb jij tijd over in het weekend en wil jij graag een zakcentje bijverdienen? Ben jij een enthousiaste en energieke teamspeler en vind je het leuk om in een magazijn te werken? Lees dan snel door!

 

Wat ga je doen?

Als logistiek medewerker ben je een belangrijke schakel binnen het logistieke- en orderverwerkingsproces. Dankzij jou kunnen de klanten snel van hun bestelling voorzien worden!

Je werkzaamheden bestaan uit orderpicken, inpakken en verzendklaar maken van de orders. En natuurlijk zorg je ervoor dat het magazijn altijd op orde, schoon en opgeruimd is. Je werkt op zaterdag en bent beschikbaar in de vakanties.

 

Jij bent

 • Beschikbaar op zaterdagen en feestdagen en daarnaast ben je flexibel inzetbaar tijdens de vakantieperiodes;
 • Gemotiveerd en kunt goed samenwerken in een team;
 • Precies in je werk en hebt oog voor detail;
 • Verantwoordelijk;
 • Woonachtig in omgeving Woerden.

 

Wij bieden

 • Een prima salaris;
 • Een informele werksfeer met leuke collega’s;
 • Een afwisselende bijbaan;
 • Doorgroeimogelijkheden;
 • Personeelskorting op het hele assortiment.

 

Onze organisatie

ThysToys B.V. is een (online) retailorganisatie in o.a. speelgoed en vrijetijdsartikelen en is gevestigd in Woerden. De mix van klein- en groot (buiten) speelgoed maakt de collectie uitgebreid. Naast ons kantoor en winkelmagazijn is tevens onze showtuin in buiten speelgoed gevestigd. De grootste van het land. ThysToys B.V. beschikt over een “no nonsens” cultuur en we werken met een team van enthousiaste en gedreven mensen, die net dat stapje extra zetten voor onze klant en voor elkaar als dat nodig is.

Interesse?

Kun jij je helemaal vinden in deze vacature? Wacht dan niet en solliciteer! Stuur een korte motivatie en cv naar [email protected]. We zijn benieuwd naar jouw sollicitatie!

Acquisitie naar aanleiding van bovenstaande vacatures wordt niet op prijs gesteld.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ben jij klaar om jouw WEB en E-commerce-kennis in de praktijk te brengen? Wil jij werken aan een uitdagende stage- of afstudeeropdracht bij een dynamisch en snelgroeiend online bedrijf in een professioneel en gezellig team? Kom dan afstuderen/stage lopen bij ThysToys!

Voor de afdeling E-commerce zijn wij op zoek naar een enthousiaste en leergierige

Stagiair(e) E-commerce

De stage betreft een meewerkstage van 32-40 uur per week, voor een periode van minimaal 4 maanden (startdatum is in overleg). We zijn gevestigd in Woerden op 10 min loopafstand van het Centraal Station.

Zoek je een stage waar je veel kunt leren binnen diverse gebieden van online marketing en e-commerce? Wil je direct meedenken over o.a. onze content, websiteoptimalisatie, campagnes, partnerships, nieuwe communicatiekanalen, en wil jij een gigantische brok ervaring opdoen voor je studie? Dan ben je bij ons bedrijf aan het juiste adres!

Wat ga je doen?

Binnen deze rol krijg je veel verantwoordelijkheid en is er veel ruimte voor eigen inbreng. Je maakt onderdeel uit van een gezellig gedreven team en levert een belangrijke bijdrage aan de (commerciële) activiteiten in de Benelux. Het E-commerce team bestaat uit drie professionals, zij zullen je begeleiden bij je stage en je helpen om je verder te ontwikkelen op de gebieden waarin jij wilt groeien.

Dit zijn je werkzaamheden:

 • Je biedt ondersteuning op verschillende gebieden binnen ons team, zoals SEO, Content, Marketing en Websiteoptimalisatie;
 • Je krijgt te maken met de volgende E-commerce & Online Marketing facetten: A/B testen, webshop personalisatie, reviews, customer journey en Google Analytics;
 • Je speelt een belangrijke rol bij het verbeteren van onze digitale customer journey binnen de verschillende marktplaatsen. Zoals het aanmaken van nieuwe producten (zowel visueel als tekstueel) op de verschillende platformen en het bijhouden van de performance van onze producten. Ook breng je nieuwe kansen en ontwikkelingen op deze platformen in kaart;
 • Creatief meedenken in acties en campagnes;
 • Verrijking van producten met teksten, specificaties, video en additionele informatie;
 • Je schrijft blogs voor onze websites;
 • Je ondersteunt het e-commerce team bij de dagelijkse werkzaamheden.

Kortom, we bieden een veelzijdige stageplek met heel veel mogelijkheden en waar je veel kunt leren!

Wat heb je daarvoor nodig?

 • HBO richting Marketing en E-commerce (Creative Business, Digitale & Online media, Commerciële Economie en Ondernemerschap, E-commerce marketing & sales);
 • Je bent proactief, flexibel, leergierig en gemotiveerd;
 • Je werkt graag in teamverband, maar je kunt ook zelfstandig projecten oppakken;
 • Je bent sterk in woord en schrift (Nederlands & Engels);
 • Je woont in (omgeving van) Woerden/Utrecht.

Wat bieden wij?

 • Als stagiair(e) bij ThysToys kom je terecht in een klein informeel team waar veel ruimte is voor eigen initiatief en creatieve en/of vernieuwende ideeën.
 • Veel verantwoordelijkheden en taken om ervaring op te doen op het gebied van E-commerce;
 • We bieden een prima stagevergoeding;
 • Personeelskorting op het gehele assortiment;
 • Volop kansen om te leren en jezelf te ontwikkelen.

Kun je niet wachten je talenten met ons te delen en veel bij te leren? Stuur ons je CV met motivatie via de onderstaande knop. Of bel voor meer informatie naar +31 348 441133.

 

Acquisitie naar aanleiding van bovenstaande vacatures wordt niet op prijs gesteld.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leerwerktraject (MBO BBL) of Meewerk Stage (MBO BOL) Teamleider Logistiek

Wil jij ‘leren en werken’ binnen de logistiek sector? Ben je op zoek naar een leuke en afwisselende stage in een prettige en dynamische omgeving? Dan zijn wij op zoek naar jou!

 

Wie zijn wij?

ThysToys is snelgroeiend dynamisch familiebedrijf. We zijn een (online) Retailorganisatie in o.a. klein- en groot (buiten) speelgoed en vrijetijdsartikelen, die meerdere eigen webshops exploiteert in Nederland, België en Duitsland. Met een assortiment keuze van ruim 15.000 artikelen en met jaarlijks vele verzendingen van bestellingen, is er altijd actie! Met een enthousiast en gedreven team van 30 collega’s wordt er continu gewerkt om net dat stapje extra te zetten voor onze klant en voor elkaar als dat nodig is. Kortom, een bedrijf waar we trots op zijn en iedere dag met veel plezier aan werken om het nog beter te maken.

 

Wat ga je doen?

Het gehele logistiek proces wordt door onszelf verzorgd en met het verwerken van honderden pakketten per dag is er genoeg actie in ons Warehouse! Je draait mee in de logistiek op alle disciplines. Denk hierbij aan:

 

 • Het voorbereiden en ontvangen van goederen/ producten
 • Het ontvangen en opslaan van goederen/ producten
 • Het opvoeren van goederen/ producten in het systeem
 • Bereidt het verzamelen van orders voor
 • Coördineert logistieke werkzaamheden
 • Begeleidt medewerkers bij werkzaamheden op het werkvloer

Voor deze stageopdracht zoeken we een enthousiaste stagiair(e) met een hands-on mentaliteit. Iemand die affiniteit heeft met logistiek, graag ervaring wil opdoen in een Retail organisatie en

een goede aanvulling op ons team is!

 

Wie ben jij?    

 • Jij volgt een opleiding in de richting Logistiek op MBO Niveau
 • Je bent een echte teamplayer en een doorzetter
 • Je bent enthousiast, leergierig en hebt een actieve & zelfstandige houding
 • Je communiceert accuraat en helder                                   

 

Wat mag je van ons verwachten?

 • Een stageplek die past bij jouw opleiding, binnen een erkend leerbedrijf
 • Een prima stagevergoeding
 • Een leuke, open en informele leerplek
 • De kans om veel te leren, jezelf te ontwikkelen en eventueel een aanstelling binnen ons team

 

Enthousiast geworden?

Ga jij de uitdaging aan en word jij onze nieuwe stagiair(e)? Dan nodigen we je uit om te reageren en je motivatie en cv te sturen aan D. Kwakkenbos, [email protected]. Heb je vragen over deze stageplaats? Neem dan contact op met Victor Hendriks, supervisor logistiek, telefoonnummer 0348 – 44 11 33.

Acquisitie naar aanleiding van bovenstaande vacatures wordt niet op prijs gesteld.